۰

هزینه‌های درمان ناباروری تا ۳ نوبت درسال پرداخت می شود

تاریخ انتشار :
شنبه ۱۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۵
کد مطلب : ۱۱۳۶۴
هزینه‌های درمان ناباروری تا ۳ نوبت درسال پرداخت می شود
سالم خبر: هزینه‌های درمان ناباروری تا ۳ نوبت درسال پرداخت می شود.

به گزارش سالم خبر، محمد مهدی ناصحی مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران گفت: ارایه خدمات ناباروری از سال گذشته در قانون بودجه ۱۴۰۰ پیش بینی شده و برای امسال ۷۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای خدمات ناباروری در نظر گرفته شد.

مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران افزود: از دو ماه پیش تاکنون بیمه سلامت به صورت فعال با مراکز ارایه دهنده خدمت در خصوص درمان زوجین نابارور قرار داد جدید منعقد کرده یا قرار دادهای گذشته مجدد تمدید شده است، لذا درصد بالایی از این خدمات تحت پوشش بیمه سلامت قراردارد.

وی با اشاره به اینکه هزینه های درمان ناباروری تا ۳ نوبت درسال پرداخت می شود تصریح کرد: بیمه سلامت تا پایان سال جاری تمام هزینه ها را پرداخت می کند و زوجین می توانند با ارایه فاکتور نسبت به دریافت هزینه های پرداختی از ابتدای سال نیز اقدام کنند.

ناصحی تاکید کرد: اطلاع رسانی کافی در این زمینه انجام شده و این فرصت برای همکاری مراکز درمانی دولتی و خصوصی با سازمان بیمه سلامت در درمان ناباروری فراهم است، از این رو هیچ نگرانی وجود نداشته و بیمه سلامت از تمام ظرفیت خود برای ارایه خدمات با کیفیت به زوجین نابارور استفاده می کند.

مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران اظهار داشت: بر اساس آمار 4.5 میلیون زوج نابارور در کشور زندگی می کنند که عمده این افراد در تهران خدمات را دریافت می کنند، بیمه سلامت و سازمان تامین اجتماعی با توجه به استانداردهای تعریف شده خدمات را ارایه می دهند.
کد مطلب : ۱۱۳۶۴
نام شما

آدرس ايميل شما