۰

کشف احتکار بیش از ۳ میلیارد تومان تجهیزات پزشکی در تهران

تاریخ انتشار :
شنبه ۹ تير ۱۴۰۳ ساعت ۱۹:۵۹
کد مطلب : ۱۷۰۰۱
کشف احتکار  بیش از ۳ میلیارد تومان تجهیزات پزشکی در تهران
سالم‌خبر: رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از کشف احتکار بیش از ۸ هزار عدد انواع لوازم و تجهیزات پزشکی خبرداد و گفت: کارشناسان ارزش کالاها کشف شده را بیش از ۳ میلیارد تومان برآورد کرده اند.

مهدی افشاری؛ رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ اظهار کرد: با انجام اقدامات فنی و پلیسی مامورین این پلیس موفق به کشف انبار احتکار کالا در جنوب تهران شدند.

وی افزود: در پی اقدامات اطلاعاتی مشخص شد مقادیری کالای پزشکی در انباری در خیابان فدائیان اسلام احتکار گردیده که مدت زمان طولانی است به این مکان منتقل و در بازار توزیع نشده است.

افشاری افزود: مامورین این پلیس محل موصوف را بازرسی کردند که مشخص شد محل یک باب انبار
کالای بازرگانی بوده که کالاها در سامانه های وزارت بهداشت ثبت نشده و مشاهده می کنند مقادیر انبوهی کالاهای پزشکی از نوع سرنگ ، چسب زخم ، آنژیوکت در محل دپو که طی استعلامات گمرکی مشخص گردید مدت زمان زیادی است که وارد و در این محل دپو است.

این مقام انتظامی افزود: کالاها شامل تعداد ۸.۷۶۹ عدد انواع لوازم و تجهیزات پزشکی بوده که پرونده قضایی مربوطه تشکیل و به همراه متهم به مرجع قضائی معرفی شد.

این مقام پلیسی بابیان اینکه کارشناسان ارزش ریالی اموال کشف شده را بیش از ۳ میلیارد تومان اعلام کرده اند، اضافه کرد: احتکار و قاچاق کالا و ارز باعث اختلال در برنامه ریزی های اقتصادی و افزایش تورم در جامعه می‌شود./تسنیم
کد مطلب : ۱۷۰۰۱
نام شما

آدرس ايميل شما