۰
محمد علی کریمی، عضو هیئت مدیره انجمن رادیولوژی ایران:

بازار داغ کلیه، هر کلیه ۲۰۰ تا ۲۵۰ میلیون تومان

تاریخ انتشار :
يکشنبه ۲۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۱
کد مطلب : ۱۳۳۸۵
بازار داغ کلیه، هر کلیه ۲۰۰ تا ۲۵۰ میلیون تومان
سالم خبر: با توجه به وضعیت اقتصادی خانواده‌ها بسیاری از افراد کلیه خود را برای حل مشکلات زندگی‌شان می‌فروشند و قیمت کلیه افزایش یافته است. بنابراین هر فردی بخواهد کلیه‌ای بخرد باید ۲۰۰ تا ۲۵۰ میلیون تومان هزینه کند و بسیاری از بیماران توان پرداخت چنین هزینه‌ای را ندارند.

به گزارش سالم خبر، محمد علی کریمی، عضو هیئت مدیره انجمن رادیولوژی ایران گفت: با توجه به وضعیت اقتصادی خانواده‌ها بسیاری از افراد کلیه خود را برای حل مشکلات زندگی‌شان می‌فروشند و قیمت کلیه افزایش یافته است.

بنابراین هر فردی بخواهد کلیه‌ای بخرد باید ۲۰۰ تا ۲۵۰ میلیون تومان هزینه کند و بسیاری از بیماران توان پرداخت چنین هزینه‌ای را ندارند.

متاسفانه مدتی است که معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی اهواز آمار بیماران کلیوی و فوتی‌ها را به انجمن ارائه نمی‌دهند که چنین کاری هیچ توجیهی ندارد. انتظار می‌رود دانشگاه علوم پزشکی اهواز به بیماران و پرسنل انجمن نگاه ویژه‌ای داشته باشند.

انجمن حمایت از بیماران کلیوی انجمن خیریه است که انتظار می‌رود خیرین به انجمن کمک کنند اما از شیوع کرونا تاکنون کمک‌های افراد خیر به انجمن تقریبا صفر شده است و این شرایط انجمن را در مضیقه قرار داده است.
کد مطلب : ۱۳۳۸۵
نام شما

آدرس ايميل شما