۰

تسلیم کرونا نشوید

تاریخ انتشار :
سه شنبه ۶ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۰۴
کد مطلب : ۸۰۸۷
تسلیم کرونا نشوید
سالم خبر: تسلیم شدن در برابر مهار کروناویروس خطرناک است.
 
به گزارش سالم خبر، تدروس آدهانوم دبیرکل سازمان جهانی بهداشت با هشدار نسبت به اینکه متوقف کردن اقدامات و تلاش‌ها برای مهار همه گیری کروناویروس همانطور که یک مقام ارشد در ایالات متحده پیشنهاد داده بسیار خطرناک است، از کشورها درخواست کرد در برابر این ویروس تسلیم نشوند.
 
وی اذعان داشت: پس از ماه‌ها مبارزه با کروناویروس که به فوت بیش از ۱.۱ میلیون نفر در جهان منجر شده سطح خاصی از "خستگی ناشی از همه گیری" ایجاد شده است. این شرایط سخت است و احساس خستگی ناشی از شیوع کروناویروس واقعی است.
 
دبیرکل سازمان جهانی بهداشت افزود: اما ما نمی توانیم در برابر این بیماری تسلیم شویم و از رهبران کشورها درخواست دارم تا اختلال در زندگی و معیشت مردم را متعادل سازند. زمانیکه رهبران کشورها به سرعت وارد عمل شوند می توان ویروس را سرکوب کرد.
 
اظهارات وی یک روز پس از آن مطرح شد که رئیس کارکنان کاخ سفید در مصاحبه با شبکه خبری سی ان ان گفته بود تمرکز دولت ایالات متحده روی کاهش و نه از بین بردن ویروس است.
 
به گزارش مدیکال اکسپرس، دبیرکل سازمان جهانی بهداشت در واکنش به اظهار نظر رئیس کارکنان کاخ سفید گفت: تمرکز روی کاهش ویروس به ویژه حفظ سلامت افراد آسیب پذیر حائز اهمیت است. اما تسلیم شدن در برابر کروناویروس خطرناک است.
کد مطلب : ۸۰۸۷
نام شما

آدرس ايميل شما