۰

گرفتار موج سوم کرونا در برخی از نقاط کشور هستیم

تاریخ انتشار :
سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۰۴
کد مطلب : ۷۸۱۶
گرفتار موج سوم کرونا در برخی از نقاط کشور هستیم
سالم خبر:متاسفانه به دلیل عدم رعایت برخی دستورالعمل‌های بهداشتی، گرفتار موج سوم کرونا در برخی از نقاط کشور هستیم.
 
به گزارش سالم خبر، سعید نمکی وزیر بهداشت در پنجمین آیین رونمایی از پروژه‌های وزارت بهداشت تحت عنوان «ره پویش سلامت» که به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد، ضمن تبریک هفته دفاع مقدس پروژه‌های درمانی چند استان را به صورت مجازی افتتاح کرد و گفت: امسال به دلیل اینکه در سیاه چاله کرونا افتادیم، نتوانستیم به صورت حضوری در افتتاح این پروژه‌ها حضور داشته باشیم.
 
نمکی گفت: با وجود هجمه‌های کشور‌های غربی توانستیم بر مشکلاتی که بیماری کرونا ایجاد کرده، فائق آییم. کادر درمان فرماندهان اصلی نظام سلامت هستند و ما در کنار آنها در حال فعالیت هستیم.
 
وزیر بهداشت  بیان کرد: علی رغم مبارزه سرسختانه با ویروس کرونا به توسعه زیر ساخت‌های سلامت محور در کشور هم مشغول هستیم و از آنها غافل نشده ایم. امیدواریم بتوانیم در روز‌های آینده در توسعه زیر ساخت‌های سلامت محور شریک و سهیم باشیم.
 
نمکی گفت: موج دوم کرونا را با موفقیت پشت سر گذاشتیم اما متاسفانه به دلیل عدم رعایت برخی دستورالعمل‌های بهداشتی، گرفتار موج سوم این بیماری در برخی از نقاط کشور هستیم.
 
وزیر بهداشت بیان کرد: تا زمانی که تمام مردم ضوابط بهداشتی را رعایت نکنند، نمی‌توانیم با این ویروس منحوس مبارزه کنیم. اگر ۹۰ درصد از مردم اصول بهداشتی و فاصله گذاری‌ها را رعایت کنند و فقط ۱۰ درصد رعایت نکنند، بازهم کرونا خواهد ماند.
 
در این مراسم چندین طرح بهداشتی و درمانی در آبادان، لرستان و کرمانشاه افتتاح شد.
کد مطلب : ۷۸۱۶
نام شما

آدرس ايميل شما