۱
غلامحسین مهرعلیان، مدیرکل دارو و مواد تحت کنترل سازمان غذا و دارو:

تفویض امور سازمان غذا و دارو به دانشگاه ها در دستور کار سازمان قرار دارد

تاریخ انتشار :
دوشنبه ۲ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۱۳
کد مطلب : ۷۱۰۶
تفویض امور سازمان غذا و دارو به دانشگاه ها در دستور کار سازمان قرار دارد
سالم‌خبر: مدیرکل دارو و مواد تحت کنترل سازمان غذا و دارو گفت: تفویض امور سازمان غذا و دارو به دانشگاه ها در دستور کار سازمان غذا و دارو قرار دارد و دانشگاه ها باید نسبت به تامین نیرو و آموزش های مربوطه اقدامات فوری و لازم را انجام دهند.

غلامحسین مهرعلیان در دومین جلسه منطقه ده آمایش کشوری با محوریت امور مرتبط با اقلام دارویی که با حضور معاونان غذا و داروی سه دانشگاه (تهران، ایران و شهیدبهشتی) در معاونت غذا و دارو برگزار شد با بیان این مطلب برفراهم آوردن زیرساخت های تفویض امور دارویی سازمان غذا و دارو به دانشگاه ها تاکید کرد.

وی با قدردانی از اقدامات مفید دررفع کمبود دارو در استان تهران، گفت: بسیاری از کمبودها به علت تحریم های مربوطه و عدم امکان انتقال دارو از طریق بسیاری از خطوط هوایی است.

مهرعلیان درواکنش به برخی اظهارات مطرح شده در جلسه در زمینه  محوریت دسترسی به سامانه TTAC در خصوص رسیدگی و نظارت آنلاین بر نحوه عملکرد شرکت های توزیعی دارو، وعده ی دسترسی به سامانه TTAC را در اسرع وقت پس از رفع اشکالات آن  داد و از معاونان غذا و داروی سه دانشگاه خواست نظارت و پایش بیشتری بر عملکرد شرکت های پخش داشته باشند.
 
کد مطلب : ۷۱۰۶
نام شما

آدرس ايميل شما