۰

مکزیک و برزیل رکورددار قربانیان روزانه کرونا

تاریخ انتشار :
چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۵۱
کد مطلب : ۶۸۹۵
مکزیک و برزیل رکورددار قربانیان روزانه کرونا
سالم خبر: آمارهای جهانی حاکی از آن است که دو کشور مکزیک و برزیل بالاترین شمار قربانیان کووید ۱۹ را طی ۲۴ ساعت گذشته گزارش کرده‌اند.
 
به گزارش سالم خبر از ایسنا، بنابر جدول آماری سایت "ورلدامتر" طی یک روز گذشته مکزیک ۵۰۱ مورد و برزیل ۴۴ مورد جدید مرگ و میر ناشی از این بیماری را ثبت کرده است.
 
در عین حال شبکه خبری سی‌ان‌ان گزارش کرده که با توجه به آمار فوق، شمار قربانیان روزانه کروناویروس در این دو کشور از ایالات متحده آمریکا فراتر رفته است.
 
افزایش موارد ابتلا و فوت ناشی از بیماری کووید ۱۹ در برزیل درحالیست که بحران خدمات بهداشتی و درمانی در این کشور عمیق‌تر و انتقادات به رییس جمهوری برزیل بیشتر شده است.
 
روز گذشته (سه‌شنبه) نیز وزیر بهداشت برزیل همچنان از افزایش موارد روزانه فوت ناشی از ابتلا به بیماری کووید ۱۹‌ در این کشور در مقایسه با ایالات متحده خبر داده بود.
 
به گزارش سایت ورلداومترز، تاکنون بیش از ۳۹۴ هزار نفر در برزیل به کووید ۱۹ مبتلا شده و ۲۴ هزار و ۵۹۳ نفر از مبتلایان جان خود را از دست داده‌اند. این کشور هم‌اکنون در این جدول آماری پس از ایالات متحده آمریکا در رتبه دوم جهان به لحاظ تعداد مبتلایان قرار گرفته است.
کد مطلب : ۶۸۹۵
نام شما

آدرس ايميل شما