۰

راه حل مشکل سوختگی در کشور پیشگیری است

تاریخ انتشار :
جمعه ۲ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۰۴
کد مطلب : ۶۱۱۶
راه حل مشکل سوختگی در کشور پیشگیری است
سالم خبر: رییس هیات مدیره انجمن حمایت از بیماران سوخته، به تشریح وضعیت نامناسب سوختگی در کشور پرداخت.
 
به گزارش سالم خبر: محمد جواد فاطمی، در نهمین کنگره کشوری سوختگی در مرکز همایش های رازی تهران، با اشاره به چاپ کتاب «پیشگیری از سوختگی، داستان موفقیت ها»، گفت: این کتاب بهترین مرجع برای آموزش و آشنایی با راهکارهای پیشگیری از سوختگی است. همچنین، این کتاب می تواند برای کارهای تحقیقاتی در این زمینه مورد مطالعه و استفاده قرار گیرد.
 
رییس نهمین کنگره کشوری سوختگی، افزود: کتاب پیشگیری از سوختگی، با حداقل قیمت چاپ شده و توزیع گسترده آن می تواند به پیشگیری از سوختگی در کشور کمک کند.
 
فاطمی با عنوان این مطلب که برای حل مشکل بزرگ سوختگی در کشور نیازمند چند فاکتور هستیم، ادامه داد: داشتن فرهنگ قوی ارتقا یافته که مردم بدانند چگونه از بروز سوختگی پیشگیری کنند و اینکه با بیماران سوخته چگونه رفتار کنند. همچنین، انتقاد قدرتمند می خواهیم که به سوختگی کمک کند.
 
وی افزود: دولت کارآمد به همراه وزارت بهداشت به روز و پیگیر قانون مداری برای پیشگیری از سوختگی لازم داریم.
 
فاطمی با عنوان این مطلب که در حال حاضر هیچ کدام از این فاکتورها را نداریم، گفت: در چنین شرایطی، سالیان دراز با مشکل سوختگی در کشور مواجه خواهیم بود.
 
رئیس نهمین کنگره کشوری سوختگی، در عین حال تاکید کرد: حل مشکلات سوختگی، همه جانبه است و می دانیم که اگر همه کمک کنیم، می شود مشکل سوختگی را حل کرد.
 
رئیس هیات مدیره انجمن حمایت از بیماران سوخته، بر استفاده از ظرفیت نهادهای مردمی در پیشگیری از سوختگی در کشور تاکید کرد و افزود: نهادهای مردمی، در جایی که نمی شو با کمک دولت ها مشکلات را حل کرد، می توانند موثر باشند. 
 
فاطمی اظهار داشت: انجمن حمایت از بیماران سوخته، امیدوار است روزی بتواند در کاهش سوختگی و درمان بهتر بیماران سوخته و همچنین زندگی راحت تر برای آنها، موثر باشد. 
 
 
کد مطلب : ۶۱۱۶
نام شما

آدرس ايميل شما