۰

هیچ مورد مثبتی از کرونای جدید در ایران نداریم

تاریخ انتشار :
دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۳۷
کد مطلب : ۶۰۹۵
هیچ مورد مثبتی از کرونای جدید در ایران نداریم
سالم خبر: هیج مورد مثبتی از ویروس کرونای جدید در کشور نداریم و ۳۶ مرز ورودی کشور نیز به صورت شبانه روزی برای پیشگیری از ورود این ویروس کنترل می شود.
 
به گزارش سالم خبر،سعید نمکی وزیر بهداشت در حاشیه مراسم تقدیر از ۹۰ دارو و تجهیزات پزشکی با فناوری بالا که ارزبری کشور را کاهش داده در باغ موزه دفاع مقدس افزود: مردم مطمئن باشند اگر کوچکترین موردی از این ویروس در کشور باشد حتما به مردم گزارش می کنیم.
 
وی گفت: تولیدکنندگان کشور توانستند، با تکیه بر شرکت های دانش بنیان و توان داخلی ۶۰۰ میلیون یور از ارزبری دارویی و تجهیزات پزشکی کشور را در سال جاری کم کنند. سال آینده نیز ۵۰۰ میلیون یور ارزبری دارویی کشور با افزایش تولید داخلی کاهش می یابد و هدف وزارت کاهش سالانه ۲۰ درصد ارزبری  در حوزه دارویی و تجهیزات پزشکی است.
 
وزیر بهداشت درباره انتخابات مجلس نیز گفت: صندوق رأی را به عنوان پشتوانه وجاهت و مشروعیت نظام مردمسالاری دینی می دانم و از مردم می خواهم که در این انتخابات مشارکت داشته باشند تا این پیام محکم را به افرادی که ایران را در محاصره قرار داده اند بفرستیم که همواره در جهت اعتلای نظام جمهوری اسلامی گام بر می داریم.
کد مطلب : ۶۰۹۵
نام شما

آدرس ايميل شما