۰
۱

با درمان کبد چرب می توانیم آمار سکته در کشور را کاهش دهیم

تاریخ انتشار :
شنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۴
کد مطلب : ۵۶۶۸
با درمان کبد چرب می توانیم آمار سکته در کشور را کاهش دهیم
سالم خبر: ۵۰ درصد از علل مرگ های زودرس در کشور، ناشی از سکته های قلبی و مغزی است که اکثر این افراد کبد چرب دارند.
 
به گزارش سالم خبر، رضا ملک زاده رییس نوزدهمین کنگره بین‌المللی گوارش و کبد ایران با اشاره به این که ۳۰ درصد مردم ایران دچار کبد چرب هستند،گفت : اکثر بیماران دچار کبد چرب هستند و اگر بتوانیم کبد چرب را مراقبت و کنترل کنیم، آمار سکته‌ها را نیز می‌توانیم کم کنیم.
 
وی گفت : نزدیک ۳۰درصد مردم ایران دچار درجاتی از بیماری گوارش و کبد بوده؛ و از زمان شروع این بیماری تا نشان دادن عوارض آن ممکن است ۲۰تا۳۰طول بکشد .

فوق تخصص گوارش و کبد با بیان اینکه ۲۰ درصد مردم ایران از بیماری ریفلاکس رنج می برند، افزود: موضوع دیجیتال هلث یکی از موارد مهمی است که در کنگره نوزدهم گوارش و کبد  مورد بحث قرار می‌گیرد.
 
ملک زاده با اشاره به بیماری آی بی دی یا بیماری مزمن التهابی روده، خاطرنشان کرد مهمترین عوامل ایجاد این بیماری اسهال خونی مزمن است و بیماری است که مادام العمر بوده و همیشه باید بیمار دارو مصرف کند.
 
رییس نوزدهمین کنگره بین‌المللی بیماری های گوارش و کبد ایران با اشاره به پیشرفت‌های ایران در زمینه تولید داروهای مربوط به بیماری‌های گوارش و کبد، افزود تمام داروهای موجود در دنیا که برای درمان بیماری‌های گوارش و التهاب روده مصرف می‌شود، در ایران تولید با کیفیت عالی و قیمت مناسب  عرضه می‌شود.
کد مطلب : ۵۶۶۸
نام شما

آدرس ايميل شما

محمد
Iran, Islamic Republic of
سلام.راجع به کبد چرب وراه های درمان آن بیشترمطلب عرضه نمایید واطلاعات بیشتری به خواننده ها بدهید.