۰

تولید تنها یک واژه نیست

مجید محمد حسینی مدیرعامل شرکت داروسازی کیش مدیفارم
تاریخ انتشار :
چهارشنبه ۳ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۲
کد مطلب : ۵۵۰۷
تولید تنها یک واژه نیست
سالم خبر: مجید محمد حسینی مدیرعامل شرکت داروسازی کیش مدیفارم طی یادداشتی تاکید کرد تا دیر نشده و فرصت باقیست باید به جد به فکر تقویت مجدد توان دفاعی تولید باشیم.

متن کامل این یادداشت به شرح زیر است:

سلام بر شهیدان و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس که با از خودگذشتگی و شهامت بی دریغشان از  جان خود مایه گذاشتند تا همچنان این ملت و آرمانهایشان سربلند بوده و اندکی در میثاق الهی خودشان کوتاهی ننمودند.

امروز هم ما همچنان در حال دفاع هستیم شاید تصور شود دفاع تنها از تمامیت ارزی کشور معنی می یابد اما خیر، دفاع از ارزشهای اخلاقی، استقلال، عدم وابستگی تام به غیر در تامین نیازهای حیاتی و اساسی مردم می باشد.

امروز تلاشگران عرصه تولید خود به تعبیری در خط مقدم مبارزه با دشمنان این مرز و بوم می باشند و بجاست که قدر بدانیم این حجم ایثار در رفع به موقع
این نیازها که بالطبع مواهبی چون کاهش بیکاری، کاهش بزهکاری و ناهنجاریهای اخلاقی، افزایش رفاه و کاهش آلام مردم و بخصوص بیماران گرامی و ... را نیز به ما هدیه می دهد.

مسلماً در این بین آنچه که بسیار حیاتی تر می نماید تامین داروهای مورد نیاز بیماران عزیزی می باشد که چشم انتظار دریافت آنها در دستان شما داروسازان عزیز دارد و هیچ لذتی بالاتر از این نیست که برق شادی را در چشمان آنان ببینیم.

بنابراین برهمگان از دولت مردان و مسئولین وزارت محترم بهداشت و سازمان غذا و دارو گرفته تا تک تک فعالیت اقتصادی و صنعتگران عزیز عرصه تامین و تولید دارویی واجب است که از هیچ تلاشی فروگذار نباشند و با همکاری و هماهنگی بیشتر تنها به رفع موانع موجود تولید و در نتیجه کاهش کمبودهای احتمالی بازاردارویی کشور فکر نمایند و فی الواقع آنجا که حاکمیت به تامین حدود 97درصد
نیاز دارویی کشور توسط واحد های تولید داخلی غره می باشد.

باید برای حفظ و افزایش این سهم فکری اساسی به تامین نیازهای فعالیت حوزه صنعت و محکم نمودن عقبه پشتیبانی از این لشکر مخلص خود بنماید که امروزه سرباز بی تیر و تفنگ در صحنه جنگ کاری از پیش نمی برد و می بایست به جد به فکر تقویت مجدد این توان دفاعی تولید باشیم تا فرصت باقیست و دیر نشده است.

بله امروز می توان ادعا کرد تولید دیگر یک واژه ساده نیست بلکه عشقی است که در عرصه تامین نیازهای بیماران و دردمندان تلالو آن را می توان رویت نمود و عشاق این میدان نیز کسانی نیستند جز داروسازان و فعالیت این صنف و بویژه تولیدکنندگان دارویی کشور که با تکیه بر دانش و غیرت ملی خود پیش می روند و در این مسیرعرق می ریزند و به راستی می توان امروز دفاع مقدس را به دفاع از تولید تعبیر نماییم.
 
 
 
 
 
کد مطلب : ۵۵۰۷
نام شما

آدرس ايميل شما