۰

سازمان جمعیت داوطلبان هلال احمر از گروه کوبل تقدیر کرد

تاریخ انتشار :
سه شنبه ۲۶ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۶
کد مطلب : ۵۴۸۷
سازمان جمعیت داوطلبان هلال احمر از گروه کوبل تقدیر کرد
سالم خبر: سازمان جمعیت داوطلبان هلال احمر طی مراسمی از گروه کوبل در امر امدادرسانی به سیل زدگان مناطق مختلف کشور در نوروز امسال و انجام مسوولیت های اجتماعی این گروه تقدیرکرد.

سازمان جمعیت داوطلبان هلال احمر صبح امروز 26 شهریورماه از گروه کوبل  شامل شرکت کوبل دارو، داروسازی دکترعبیدی  و آدوراطب ، تقدیر به عمل آورد ضمن آنکه به منظور همکاری مستمر این سازمان با گروه کوبل  تفاهم نامه ای را نیز به امضا رساند.

در ابتدای این مراسم مرتضی سلیمی رییس سازمان امداد و نجات سازمان هلال احمر تعامل ایجاد شده بین سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر با گروه کوبل را مثبت ارزیابی کرد و گفت: هنگام رخ دادن حوادث طبیعی،همدلی همیشگی مردم و بنگاه های اقتصادی را داشته ایم. اما میزان همدلی، همراهی مردم و بنگاه های اقتصادی در سیلی که امسال بر هموطنان جاری شد دور از انتظار بود و گروه کوبل به عنوان یک صنعت
تولید درعرصه دارو که مسئول تامین سلامت جامعه را به عهده دارد، خیلی زود و به موقع در ایام تعطیلات نوروز، کنار هلال احمر ایستاد که قدران این احساس مسئولیت اجتماعی هستیم.

در ادامه این مراسم علی نصیری رییس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر با اشاره به حضور گروه کوبل درامدادرسانی به سیل زدگان گفت: گروه کوبل از گذشته تا امروز به شکل مسوولانه وارد عمل شده است و حضور به موقع آنها همواره تاثیرات موثری را در امر امدادرسانی گذاشته است که این موضوع خوشنامی در حوزه مسئولیت اجتماعی برای گروه کوبل را به همراه دارد. اهمیت این موضوع زمانی بیشتر می شود که می دانیم کوبل دارو، داروسازی دکترعبیدی و شرکت آدوراطب برای تامین سلامت جامعه فعالیت می کنند.

نصیری افزود: در واقع در کنار باران های سیل آسا، سیل مهربانی از جنس وفاق جاری شد و علاوه بر مردم، 416 بنگاه اقتصادی کنار ما قرار گرفتند و در مجموع مبلغ 46
میلیارد تومان از سوی بنگاه های اقتصادی به سیل زدگان کمک شد و همانطور که گفتم یکی از شاخص ترین و البته باهوش ترین بنگاه های اقتصادی گروه کوبل بود.

رییس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر درادامه با اشاره به خرابی خانه ها در مناطق سیل زده گفت: هنگام سیل خانه ها آسیب های
جدی دید و در لرستان تخریب خانه ها بیشتر از هرجایی بود. دولت تسهیلات لازم جهت بازسازی خانه ها را اعطا کرد اما وسایل خانگی غیرقابل استفاده بود و کمک های مردمی در این بخش به یاری هموطنان آسیب دیده آمد. اما برای تامین وسایل مورد نیاز به همراهی بیشتری احتیاج داشتیم و گروه کوبلتامین بخشی از مایحتاج زندگی را به عهده گرفت و بسته های اهدایی شامل اقلام اصلی لوازم خانگی چون یخچال، فرش، ماشین لباسشویی، گاز خوراک پزی و پتو به استان لرستان که بیشترین آمار تخریب خانه ها را داشت، ارسال شد.غفار برارجانیان رییس هیات مدیره کوبل دارو در ادامه
این مراسم با تقدیر از زحمات سازمان جمعیت هلال احمر گفت: موفقیت شما در امر کمک رسانی به هموطنان قابل تقدیر است و خدمات مقدس و ارزنده ای را انجام می دهید و شما واسطه مهربانی هستید. حتی دولت های ثروتمند به تنهایی نمی توانند در امر امدادرسانی موفق باشند و حتما نیاز دارند سازمان های امدادی کنار آنها قرار بگیرند. جای خوشحالی است که در کشورما این تعامل درست بین سازمان هلال احمر، مردم و بنگاه های اقتصادی وجود دارد و تجربه  نشان داده مردم نسبت به هلال احمر اطمینان کامل دارند. من به سهم خودم سپاسگذار هستم که خدمات مقدس و ارزنده ای را به هموطنان ارائه می دهید.

علی نصیری رییس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر در ادامه با اشاره به اهدایی های گروه کوبل گفت: گروه کوبل در چند مرحله کمک های خود را ارسال کردند. در مرحله نخست از امدادرسانی اقلام دارویی، بهداشتی و خوراکی به ارزش یک میلیارد ریال، مرحله دوم
امدادرسانی به اهدای 1670 باکس 6 عدد آب معدنی 5/1 لیتری به ارزش ریالی 250 میلیون ریال، اهدای 100 کولر به ارزش ریالی 400 میلیون ریال بوده است و اکنون هم تهیه لوازم خانگی به ارزش ریالی 10 میلیارد ریال برای کمک به هموطنان به عهده گرفته اند.

مهدیان مدیرعامل آدوراطب در تکمیل صحبت های رییس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر به ساخت 2 خانه بهداشت در استان لرستان، تجهیز خانه بهداشت در خوزستان و راه اندازی پایگاه بهداشت در کرمانشاه اشاره کرد.

در پایان این مراسم به منظور همکاری مستمر این سازمان با گروه کوبل تفاهم نامه ای را نیز به امضا رسید. این تفاهم نامه با حضور غفار برارجانیان ریس هیات مدیره کوبل دارو، شکرالله معماریان مدیرعامل کوبل دارو، سید امیر رضویان مدیرعامل داروسازی دکترعبیدی، سیدعلی مهدیان مدیرعامل شرکت آدوراطب وعلی نصیری رییس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر امضا شد.
 
 
 
 
کد مطلب : ۵۴۸۷
نام شما

آدرس ايميل شما