۰
با حکم وزیر بهداشت و درمان:

حسین قناعتی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی تهران شد

تاریخ انتشار :
يکشنبه ۲۱ شهريور ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۳
کد مطلب : ۱۰۵۱۱
حسین قناعتی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی تهران شد
سالم‌خبر: بهرام عین اللهی، وزیر بهداشت در حکمی حسین قناعتی استاد دانشگاه علوم پزشکی تهران را به سمت سرپرست این دانشگاه منصوب کرد.
 
در متن این حکم آمده است:

جناب آقای دکتر حسین قناعتی
استاد محترم دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تهران

 باسلام 
خدمتگزاری در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران فرصتی مغتنم و نعمتی بزرگ است که خداوند متعال به بندگان خویش اعطاء فرموده است. لذا نظر به تعهد. سوابق علمی و تجارب ارزشمند جنابعالی، بدین‌وسیله به‌عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تهران  منصوب می‌شوید تا با اتکال به ذات باری‌تعالی و رعایت جوانب شرعی و قانونی انجام‌ وظیفه نمایید.

امیدوارم جنابعالی که از اساتید گران‌قدر آن دانشگاه می‌باشید با بهره‌گیری از تجارب اساتید پرتلاش و تعامل سازنده و صمیمانه با دانشجویان و کارکنان دلسوز، نهایت تلاش خود را در جهت پویایی و ارتقاء شاخص‌های
آموزشی، پژوهشی و درمانی دانشگاه به عمل‌آورید.

توفیق شما و همه همکاران را از درگاه خداوند متعال خواستارم.
دکتر بهرام عین اللهی

حسین قناعتی، دکترای پزشکی عمومی و متخصص تصويربرداري از دانشگاه علوم پزشكي تهران، اتمام  دوره هاي تخصصي MRI ، CT Scan و اينترونشن در انگلستان، فلوشيپ نورواينترونشن و استاد دانشگاه علوم پزشکی تهران است.

او در سوابق علمی و اجرایی خود عناوین مدیر مرکز تصویربرداری بیمارستان امام خمینی از سال 1367، مدیر مرکز تشخیص پیشرفته و مرکز تحقیقات مداخلات رادیولوژی، عضو کمیته علمی «Journal of Neuroradiology»، مدیر دفتر برنامه ریزی آموزشی و پژوهشی بیمارستان امام خمینی، موسس و مدیر مرکز کامپیوتر در بیمارستان امام خمینی (ره)، بنیانگذار رشته اندواسکوالر عروق مغزی،کارشناس سلامت برنامه های سیما دارد.

او همچنین در پاندمی کرونا، فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلان شهر تهران نیز بوده است.
 
کد مطلب : ۱۰۵۱۱
نام شما

آدرس ايميل شما