۰
مهدی اخ‌الصنایع، شهردار منطقه 10 خبر داد:

بیمارستان لولاگر تخریب و نوسازی می‌شود؛ وقفی بودن بیمارستان کارها را سخت کرده است

تاریخ انتشار :
دوشنبه ۱۹ تير ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۲۱
کد مطلب : ۱۴۸۲۷
بیمارستان لولاگر تخریب و نوسازی می‌شود؛ وقفی بودن بیمارستان کارها را سخت کرده است
سالم‌خبر: شهردار منطقه ۱۰، خبر داد: پروانه تخریب و نوسازی بیمارستان لولاگر با هماهنگی‌های صورت گرفته به زودی صادر می‌شود ضمن اینکه موقوفه بودن این بیمارستان کارها را سخت‌تر کرده است.

مهدی اخ‌الصنایع در مراسم افتتاحیه بخش سی‌تی‌ اسکن بیمارستان لولاگر که امروز یکشنبه 18 تیرماه با حضور علی مشکی؛ معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی ایران و پسپیده هراتی؛ رئیس بیمارستان لولاگر برگزار شد، اظهار کرد: این بیمارستان یکی از بیمارستان‌های قدیمی و فرسوده شهر تهران است که نیاز به بهسازی و بازسازی ویژه دارد هرچند دکتر هراتی با نصب دستگاه‌ها و اجرای تمهیدات لازم تا حدی حساسیت‌ها را کاهش داده است ولی همچنان فرسوده بودن بیمارستان یکی از دغدغه‌های اصلی مدیریت
شهری منطقه است.

وی افزود: اقدامات اولیه برای تخریب و نوسازی این بیمارستان در دستورکار مدیریت شهری منطقه قرار گرفته است و به دنبال صدور پروانه ساختمانی بیمارستان لولاگر هستیم.

شهردار منطقه 10 با بیان اینکه موقوفه بودن بیمارستان لولاگر کارها را سخت کرده است، تصریح کرد: مقرر شده طی هفته جاری جلسه‌ای با حضور رئیس بیمارستان، اداره اوقاف، خانواده محترم مرحوم لولاگر، شهرداری منطقه و خیرین حوزه درمان برگزار شود و هماهنگی‌های لازم برای تخریب و نوسازی این بیمارستان صورت گیرد.

اخ‌الصنایع گفت: با همکاری و هماهنگی‌های صورت گرفته مقرر شده پروانه تخریب و نوسازی بیمارستان با مساعدت ویژه صادر شود و تلاش می‌کنیم امسال بودجه حداقلی را از مجلس شورای اسلامی وزارت بهداشت
و بیمارستان پیگیری کنیم.

وی تصریح کرد: پروژه تخریب و نوسازی بیمارستان لولاگر یکی از مهم‌ترین پروژه‌های عمرانی منطقه است و با توجه به نیاز درمانی این منطقه می‌تواند خدمات مهمی را به شهروندان ارائه دهد.

اخ‌الصنایع ادامه داد: با توجه به جمعیت 350 هزار نفری منطقه و مراجعه بیماران بسیار از سایر مناطق به این بیمارستان، وسعت بیمارستان باید افزایش یابد تا بتواند خدمات ویژه‌تری را به شهروندان ارائه دهد.

شهردار منطقه 10 گفت: پروژه تخریب و نوسازی بیمارستان لولاگر در سه فاز طراحی شده است و مدیریت شهری منطقه 10 آمادگی دارد هرگونه همکاری و مساعدت لازم در حوزه تخریب و نوسازی را انجام دهد تا این بیمارستان به یکی از بیمارستان‌های فوق‌تخصصی شهر تهران تبدیل شود.
کد مطلب : ۱۴۸۲۷
نام شما

آدرس ايميل شما