روزانه 600 بیمار مبتلا به کرونا در تهران بستری می‌شوند

22 تير 1399 ساعت 19:38

سالم‌خبر: یک عضو شورای اسلامی شهر تهران خبر داد: روزانه به طور متوسط ۶۰۰ بیمار کرونایی در تهران بستری می شوند که جای نگرانی دارد.


سالم‌خبر: یک عضو شورای اسلامی شهر تهران خبر داد: روزانه به طور متوسط ۶۰۰ بیمار کرونایی در تهران بستری می شوند که جای نگرانی دارد.

به گزارش سالم‌خبر؛ زهرا نژاد بهرام، عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر تهران گفت: بیش از ۶۰۰ بیمار کرونایی روزانه در تهران بستری میشوند این در حالی است که متوسط روزانه هم ۷۰ نفر در تهران فوت می کنند و همه این موضوعات این نگرانی را برای مردم تهران افزایش داده است.

عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: عدم پیش بینی ساز و کار اجرایی و عدم بررسی اجرای طرح ماسک اجباری موجب شده است تا این مصوبه به کندی اجرا شود.

عضو شورای اسلامی شهر تهران ادامه داد: باید هر چه زودتر نسبت به اعمال محدودیت های جدید برای عدم حضور شهروندان در سطح شهر اقدام کنیم.

وی افزود: بی تردید کارگزاران نظام و اعضای ستاد ملی کرونا در جایگاه خودشان در صیانت از جان شهروندان مسؤول هستند و باید با توجه به وضعیت قرمز در تهران اقدامات جدی تری در حوزه بیماری کرونا انجام شود.

این عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: به نظر می رسد دیگر فقط پوشیدن ماسک کافی نیست و باید به سمت برخی اقداماتی که پیش از این و در همان پیک اول انجام می گرفت حرکت کنیم.

وی افزود: ۵۰ درصد از مردم برای رفتن به سرکار از خانه بیرون آمده و مسیرهای طولانی را طی می کنند این در حالی است که ۲۵ درصد مردم هم برای خرید و پاساژگردی به خارج از خانه می آیند.


کد مطلب: 7273

آدرس مطلب: http://saalemnews.com/news/7273/روزانه-600-بیمار-مبتلا-کرونا-تهران-بستری-می-شوند

سالم خبر
  http://saalemnews.com