۰

رکورد شکنی دوباره با شناسایی ۵۶۱۶ بیمار جدید

تاریخ انتشار :
چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۴۲
کد مطلب : ۸۰۳۷
رکورد شکنی دوباره با شناسایی ۵۶۱۶ بیمار جدید
سالم خبر: از دیروز تا امروز و بر اساس معیار‌های قطعی تشخیصی، ۵ هزار و ۶۱۶ بیمار جدید مبتلا به کرونا در کشور شناسایی شد.
به گزارش سالم خبر، سیماسادات لاری، سخنگوی وزارت بهداشت درباره آخرین وضعیت ویروس کرونا در ایران، اظهار کرد: از دیروز تا امروز (چهارشنبه، ۳۰ مهر) و بر اساس معیار‌های قطعی تشخیصی، ۵ هزار و ۶۱۶ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد که ۲ هزار و ۳۴۰ نفر از آن‌ها بستری شدند.
 
او افزود: مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۵۴۵ هزار و ۲۸۶ نفر رسید. متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۳۱۲ بیمار کووید ۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جانباختگان این بیماری به ۳۱ هزار و ۳۴۶ نفر رسید.
 
سخنگوی وزارت بهداشت بیان کرد: خوشبختانه تاکنون ۴۳۸ هزار و ۷۰۹ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستان‌ها ترخیص شده اند. ۴ هزار و ۸۶۱ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در وضعیت شدید این بیماری تحت مراقبت قرار دارند.
 
او ادامه داد: تا کنون ۴ میلیون و ۵۹۹ هزار و ۵۵۴ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است.
 
جدیدترین وضعیت استان‌های کشور از نظر شیوع بیماری
 
لاری بیان کرد: استان‌های تهران، اصفهان، قم، آذربایجان شرقی، خراسان جنوبی، سمنان، قزوین، لرستان، اردبیل، خوزستان، کرمانشاه، کهگیلویه و بویراحمد، گیلان، بوشهر، زنجان، ایلام، خراسان رضوی، مازندران، چهارمحال و بختیاری، البرز، آذربایجان غربی، مرکزی، کرمان، خراسان شمالی، همدان، یزد و کردستان در وضعیت قرمز قرار دارند.
 
سخنگوی وزارت بهداشت گفت: استان‌های هرمزگان، فارس، گلستان و سیستان و بلوچستان نیز در وضعیت نارنجی و زرد قرار دارند.
کد مطلب : ۸۰۳۷
نام شما

آدرس ايميل شما