کرونا در بوشهر 119 قربانی گرفته است

16 تير 1399 ساعت 18:18

سالم خبر: دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر گفت: در حال حاضر ۳۴۴ بیمار در بخش های کرونایی بیمارستان های استان بوشهر بستری هستند.


سالم خبر: دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر گفت: در حال حاضر ۳۴۴ بیمار در بخش های کرونایی بیمارستان های استان بوشهر بستری هستند.

سعید کشمیری با اشاره به اینکه در ۲۴ ساعت گذشته ۹۶ بیمار در بخش های کرونایی بیمارستان های استان بستری شده اند، اظهار کرد: در حال حاضر ۱۶۱ مورد مثبت قطعی در بیمارستان های استان بستری هستند.

وی با بیان اینکه ۵۱ نفر از بیماران در بخش مراقبت های ویژه بستری هستند، افزود: در حال حاضر ۳۱ مورد از موارد بستری در این بخش‌ها با کمک دستگاه نفس می‌کشند.

دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر از جان باختن ۸ مورد دیگر در ۲۴ ساعت گذشته خبر داد و گفت: متاسفانه آمار موارد جان باخته بر اثر کرونا در استان بوشهر به عدد ۱۱۹ رسید.

کشمیری تصریح کرد: خوشبختانه در ۲۴ ساعت گذشته ۴۹ مورد از بستری های بخش های کرونایی با حال عمومی خوب از بیمارستان مرخص شده اند که از این تعداد ۲۱ مورد مثبت قطعی بوده اند.

این مسئول ادامه داد: از ابتدای شیوع ویروس کرونا در استان بوشهر تا کنون ۴۳۶۶ نفر در بیمارستان‌های استان بستری شده‌اند که از این تعداد ۴۰۲۲ نفر ترخیص شدند. همچنین در این مدت مجموع افرادی که با علائم حاد تنفسی به مراکز درمانی استان بوشهر مراجعه کرده اند ۱۴ هزار و ۹۰۴ نفر بوده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خاطرنشان کرد: برای کنترل کرونا همه باید خود را ملزم به استفاده از ماسک کرده، دست‌ها را به هیچ‌وجه به صورت خود نزنند، فاصله ۲ متری را در هر شرایطی از افراد دیگر به ویژه هنگام صحبت کردن حفظ کرده، در تجمعات شرکت نکرده و در یک‌کلام کرونا را جدی بگیرند.


کد مطلب: 7232

آدرس مطلب: http://saalemnews.com/news/7232/کرونا-بوشهر-119-قربانی-گرفته

سالم خبر
  http://saalemnews.com