۰

شرکت الحاوی به دلیل عدم تعهدات ارزی خود محکوم شد

تاریخ انتشار :
چهارشنبه ۱۳ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۴۱
کد مطلب : ۵۴۸۱
شرکت الحاوی به دلیل عدم تعهدات ارزی خود محکوم شد
سالم خبر: شرکت داروسازی الحاوی به دلیل عدم تعهدات ارزی خود محکوم به پس دادن عین ارز به مبلغ ۳ میلیون و ۵۲۰ یورو و تعلیق ۶ ماهه کارت بازرگانی اش شد.

به گزارش سالم خبر؛ سید یاسر رایگانی سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی به صدا و سیما گفت: با شکایت بانک عامل از شرکت داروسازی الحاوی درباره ایفا نکردن تعهدات ارزی پرونده‌ای در تعزیرات تشکیل و حکم آن در شعبه هفتم تجدیدنظر تعزیرات حکومتی استان تهران قطعی شد.

وی
همچنین درباره بازار سیاه ناصر خسرو عنوان کرد که سازمان غذا و دارو باید به طور جدی به این مساله ورود کند.

رایگانی در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه آیا تعزیرات در خصوص عرضه خارج از شبکه دارو ورود کرده است؟ افزود: دو ماه پیش هشدار دادیم که وضع توزیع دارو در کشور نامناسب است و قیمت‌ها با آنچه روی پاکت دارو درج می‌شود، تطابق ندارد که شرکت‌های داروسازی و اتحادیه‌های مرتبط بحث تفاوت زمان تولید را مطرح
می‌کردند و متأسفانه بحث عرضه خارج از شبکه دارو هم به مشکلات اضافه شد. 

وی گفت: بخش دارو در اختیار افراد خاصی است که معتقدیم سازمان غذا و دارو باید بدون ملاحظه وارد میدان شود ضمن آنکه ما هم خارج از نوبت پرونده‌ها را رسیدگی می‌کنیم.

لازم به یادآوری است که پرونده قضایی عدم تعهد ارزی شرکت داروسازی الحاوی مربوط به سال های گذشته است که با گذشت پروسه قضایی آن این حکم در حال حاضر صادر شده است.
 
کد مطلب : ۵۴۸۱
نام شما

آدرس ايميل شما