۰
۳
به رغم پلمپ دفاتر و شعبه های وابسته به مداخله گر معروف طب در مشهد در سال گذشته

سه سوله انبار داروهای طبابت غیر قانونی کشف شد

دانشگاهی که ع. ت اعلام کرده است در زمینه‌ی طب سنتی مدرک معتبر دارد تنها یک وبسایت جعلی است و وجود خارجی ندارد
تاریخ انتشار :
شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۴
کد مطلب : ۳۶۳۰
سه سوله انبار داروهای طبابت غیر قانونی کشف شد
سالم خبر: تمامی دفاتر و شعبه های وابسته به ع. ت که خود را پدر طب سنتی در کشور می خواند اگرچه سال گذشته به عنوان مداخله گر معروف طب در مشهد پلمپ شد اما او همچنان به طبابت خود ادامه می داده است.

به گزارش سالم خبر دی ماه سال گذشته در پی شکایت های مردمی و و پیگیری های چند ساله‌ی وزارت بهداشت به رغم مقاومت ها و فشارهای برخی چهره ها درمشهد تمامی دفاتر نمایندگی و شعبه های مربوط به ع.ت در این شهر مورد بازرسی قرار گرفت و با احراز اقدامات خلاف سلامت جامعه
و فعالیت های غیر مجاز در این مراکز تمامی آنها پلمپ و به دادگاه معرفی شدند.

اکثر این مراکز غیرقانونی که در منطقه ی بلوار ابوطالب مشهد قرار داشتند با پیگیری بازرسان دانشگاه از ادامه ی فعالیت منع و به مقامات قضایی معرفی شدند.

یکی از معضلات مسوولان وزارت بهداشت در شهر مشهد فعالیت ها و مداخلات پزشکی عطاری ها و مراکز غیرقانونی به اصطلاح طب سنتی اسلامی است که در برخی مواقع جان مراجعه کنندگان را تهدید می کند. ضمن آنکه با پیگیری پرونده ع.ت وبه رغم
پیگیری های قضایی و منع او از طبابت، او همچنان به اقدامات خود ادامه می داده است. تا جایی که طی روزهای گذشته سه سوله که محل انبارداروهای طبابت غیرقانونی او بوده است در شرایط بسیارناسالم توسط پلیس توقیف و ضبط شد.

پلمپ این مراکز و هشدار در مورد این مراکز در حالیست که مراجعه از سوی برخی مردم این شهرو توابع آن هنوز ادامه داشته است چنانچه یکی از مسوولان وزارت بهداشت هشدار می دهد که مردم برای استفاده از خدمات طب سنتی و در جهت حفظ سلامت خود تنها به مراکز
مجاز مورد تائید وزارت بهداشت و پزشکان دارای تحصیلات تخصصی و یا دوره دیده تایید شده طب سنتی مراجعه کنند.

دانشگاه جعلی الیا

اما از سویی دیگر ع.ت اعلام کرده است که او دوره دیده و از دانشگاه دارای مدرک معتبر است. او ادعا می کند که از دانشگاه الیا در هلند دارای این مدرک است. دانشگاهی که یکی از رسانه های محلی مشهد اعلام کرد چند سال قبل با هدف آموزش طب اسلامی از سوی شخصی به نام ج.ک یک تبعه پاکستانی تاسیس شده است.

این در حالیست که با پیگیری در مورد این
دانشگاه مشخص می شود که کل دانشگاه ایلیا در یک وبسایت جعلی خلاصه می شود که نه آدرس و ساختمانی دارد، نه استاد و کلاس و درسی دارد و حتی نه دانشجویی. این دانشگاه اگر چه در ظاهر دوره های آموزشی آنلاین ترمیک برگزار می کند اما هر فردی می تواند با ارائه ی یک آدرس ایمیل در این دانشگاه جعلی ثبت نام کند.

اگرچه پس از ثبت نام مشخص می شود که در این دانشگاه جعلی نه از سرفصل های و برنامه ی آموزشی خبری هست و نه از استادی که در آن به تدریس بپردازد.
 
 
کد مطلب : ۳۶۳۰
نام شما

آدرس ايميل شما

نسترن
Iran, Islamic Republic of
یعنی کسی حریف این جور آدمها در کشور نمی تونه بشه؟ با جون مردم بازی می کنند.
زمانی
Iran, Islamic Republic of
وای از دیدن عکس این سوله ها خدا میدونه چه حالی شدم آخه چرا؟
مش رجب
Iran, Islamic Republic of
عجب